Členové

Martin Malý

Akustická a elektrická kytara, zpěv
Vztah k hudbě mě provází už od dětských let. Začal u táboráku s rodiči a u folkových písniček, ke kterým mám dodnes velmi vřelý vztah, a pokračoval přes hru na flétnu a klávesy až ke hraní na kytaru (s čímž mi pomohl můj nevlastní otec). Absolvoval jsem ZUŠ v Pardubicích, ale ostatní zkušenosti a znalosti jsem už nabýval jako samouk. Sníh v džungli vznikl poeticky v hospodě při studiu na vysoké škole díky partě stejně nadaných kamarádů a já po několika letech hraní věděl, že máme mnohem větší potenciál. Tak byly položeny první základní kameny kapely, já se stal kapelníkem a snažím se naše hudební těleso stále posouvat dopředu.

 

Monika Chlupová

Housle, klávesové nástroje, zpěv

Pavel Kycl

Klávesové nástroje

Vojtěch Záleský

Bicí, zpěv

Hudbě  se věnoval už odmalička a jeho záliba nabírala různých podob, které by se matematicky daly vyjádřit nějakou hezkou křivkou, aniž by věděl, co ta křivka vlastně znamená. Přes rodinné oslavy a držení tónu u hučení vysavače se v pozdějších letech dostal k Vysokoškolskému uměleckému souboru Pardubice, kde sbíral první hudební ostruhy a kde zpívá už šest let, a k několika dalším hudebním projektům, které by se daly shrnout pod hezké slovo fiasko. Svou účast ve Sněhu v džungli spojuje se stejně hudebně nadanými přáteli, ke kterým se shodou náhod dostal za jiných okolností, než byl zpěv, a od té doby jeho hudební dráha nabrala ten správný směr.

 

Matouš Rusnák

Bicí, zpěv

Cit pro hudbu u mě rodiče objevili už v útlém věku. V pěti letech mě zapsali do ZUŠ Příbram, kde jsem se učil hře na zobcovou a poté příčnou flétnu a na housle. Ale bicí mě vždy lákaly ze všeho nejvíc. Základy hry na bicí jsem získal na hudebním táboře v Horním Jelení a sledováním bubeníky Metallicy Larse Ulricha. První pokusy byly na gymnáziu, kde jsme s několika spolužáky ze třídy zkoušeli hrát covery irsko-americké punkové skupiny Flogging Molly, ale dopadlo to fiaskem. Ale poté jsem nastoupil na Univerzitu Pardubice, kde jsem se jednoho dne dozvěděl, že zde existuje Vysokoškolský umělecký soubor, v něm jsem potkal zpěváka Vojtu a ten mě přivedl do kapely.

 

 

Jiří Křičenský

Basa, zpěv

 

Marie Nedvědová

Bicí, saxofon, flétna, foukací harmonika, zpěv